سامانه نورالمجتبی | کارگاه حضوری منادیان توحید (کرج)

کارگاه حضوری منادیان توحید (کرج)

کارگاه حضوری - 14 شهریور
کارگاه حضوری منادیان توحید (کرج)

کارگاه حضوری منادیان توحید (کرج)

کارگاه حضوری - 14 شهریور

مدرس دوره
سید محسن میرباقری
 • تخصص : علوم قرآن و حدیث
 • سابقه تدریس : 50 سال
ادامه مطلب
گام 1 : ثبت نام

متقاضیان شرکت در دوره می توانند بصورت اینترینتی در سامانه نورالمجتبی و به صورت حضوری در موسسه بیت النور کرج ثبت نام کنند.

گام 2 : مشاهده دروس آموزشی

ثبت نام کنندگان می توانند در هر زمان با نام کاربری و رمز ورود خود وارد سامانه نورالمجتبی شوند و جلسات را مشاهده کنند.

گام 3 (اختیاری) : شرکت در آزمون

عزیزانی که جلسات را در سامانه بصورت مجازی مشاهده کرده باشند می توانند در آزمون این درس که بصورت مجازی در همین سامانه برگزار میشود شرکت کنند گفتنی است شرکت در این آزمون اختیاری بوده ولی برای دریافت مدرک الزامی می باشد.

گام 4 : شرکت در کارگاه حضوری

این کارگاه در صبح روز 14 شهریور ماه 97 در موسسه بیت النور کرج برگزار می شود که عزیزان می توانند برای دریافت آدرس دقیق با شماره تماس های مندرج در پوستر دوره تماس حاصل نمایند. به امید دیدار سما دوستان گرامی.

آموزش مجازی

خدمات این دوره

این دوره شامل 7 ساعت محتوای آموزش حضوری و همچنین 9 جلسه ( 6 ساعت ) کلاس آموزش مجازی بوده که شامل آشنایی با مباحث کلی و تکمیلی امامت در قرآن کریم در کلام دکتر سید محسن میرباقری و آشنایی با موضوعات شناخت مخاطب، روش تدریس و فن بیان توسط دکتر ملایی می باشد.

جلسه حضوری در تاریخ 14 شهریور ماه 97 از ساعت 9 صبح شروع شده و تا ساعت 5 عصر ادامه می¬یابد، پذیرایی میان وعده و ناهار برای شرکت کنندگان تدارک دیده شده است.

علاوه بر فعال شدن درس مجازی برای ثبت نام کنندگان در دوره، بسته آموزشی کامل شامل کتاب امامت دکتر میرباقری، جزوه مخصوص کارگاه، پوشه، خودکار و بروشور سایر دوره¬ها اهدا می شود تا عزیزان شرکت کننده هیچ دغدغه ای برای بهمراه داشتن وسایل مورد نیاز نداشته باشند.

ویدئو معرفی دوره

درس‌

 1. درس اول

 2. درس دوم

 3. درس سوم

 4. درس چهارم

 5. درس پنجم

 6. درس ششم

 7. درس هفتم

 8. درس هشتم

 9. درس نهم

 10. آزمون پایانی

بدون نظر

ارسال پاسخ