دوره سبک زندگی اسلامی

مباحثی از سبک زندگی معصومین (علیهم السلام)
دوره سبک زندگی اسلامی

دوره سبک زندگی اسلامی

مباحثی از سبک زندگی معصومین (علیهم السلام)

تمدید آزمون دوره سبک زندگی اسلامی

تمامی آزمون های دوره سبک زندگی از از ساعت 8 صبح پنجشنبه 23 اسفند تا ساعت 17 شنبه 25 اسفند در دسترس  می باشد.

مهلت شرکت در آزمون ها از ساعت 8 صبح پنجشنبه 23 اسفند تا ساعت 17 شنبه 25 اسفند می باشد.

امروز شنبه 11 اسفندماه روز پایانی دوره اول سبک زندگی قرآنی است. دوره اول سبک زندگی قرآنی از آبان ماه شروع شده و در این دوره 108 نفر از شهرهای مختلف کشور شرکت کردند و مرحله به مرحله و گام به گام به مشاهده جلسات ویدئویی و مطالعه محتوای دوره پرداختند.

این دوره جزء بهترین دوره های برگزار شده مجموعه نورالمجتبی علیه السلام بود. هم از نظرپیگیری هایی که  شرکت کنندگان در دوره از محتوا داشتند که نشان از اهمیت دوره برای اونها داشت و هم از نظر پشتیبانی آموزشی که در طول دوره توانستیم به شرکت کنندگان در دوره ارائه دادیم.

پشتیبانان آموزشی مجموعه نورالمجتبی علیه السلام در طول دوره همراه این عزیزان بودند و از طریق تماس تلفنی وبه صورت آنلاین به سؤالات این عزیزان پاسخ می دادند.

البته به دلیل برگزاری دوره های توانمند سازی مدیران و آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، کاستی هایی در ارائه خدمات به مخاطبان عزیزمان داشتیم که از همین طریق از همه شما عزیزان عذرخواهی می کنیم.

در این دوره  جلسات آنلاین با حضور اساتید دوره برگزار شد. در روز سه شنبه 30 بهمن ماه میزبان آقای دکتر رفیعی بودیم. استاد میرباقری در روز دوشنبه 6 اسفند در جلسه آنلاین پاسخگوی سؤالات مخاطبان دوره بودند  و در روز 8 اسفندماه استاد حسینی قمی در تاریخ های 30 بهمن ماه 6 اسفندماه و 8 اسفند  برگزار گردید.

جلسات آنلاین هم از نظر تعداد سؤالات رسیده شده از سوی مخاطبان و هم از نظر محتوای سوالات بسیار خوب بود که نشان از دقت شرکت کنندگان در دوره بود.

آزمون پایانی دوره سبک زندگی از ساعت 8 صبح امروز شنبه 11 اسفندماه برگزار شد. و امیدواریم که همه شما عزیزان که در این دوره شرکت کردند بتوانند این آزمون را با موفقیت طی نمایند.

در پایان از همه شما عزیزانی که قرآنی شدن را انتخاب کردید تشکر می کنیم و امیدواریم شما را در دوره های بعدی نیز بین مخاطبان خود ببینیم .

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید .

درس‌

 1. آزمون پایانی

 2. الفبای زیستن 1

 3. الفبای زیستن 2

 4. هنر با هم زیستن 1

 5. هنر با هم زیستن 2

 6. اینگونه زیستن 1

 7. اینگونه زیستن 2

نظرات ( 1 )

 • 09116588271

  با سلام و خدا قوت خدمت شما بزرگوان
  لطفا بفرمایید تاریخ ازمون سبک زندگی چه زمان میباشد

ارسال پاسخ