آشنایی با روند آموزشی

گام اول

ثبت نام در سامانه

برای دسترسی کامل به امکانات سامانه و ثبت نام در دوره ها ابتدا باید در سامانه ثبت نام نمایید. پس از پر کردن فرم ثبت نام کد فعالسازی حساب برای شما پیامک می شود و ثبت نام شما تکمیل می شود.

گام دوم

خرید مستقیم یا شارژ کیف پول

شما از دو راه می توانید در دوره های مورد نظر خود ثبت نام نمایید. راه اول اینکه به صورت مستقیم دکمه ثبت نام در دوره را کلیک نمایید تا وارد درگاه پرداخت اینترنتی شوید و پس از پرداخت در درس ثبت نام شوید. همچنین به منظور سهولت بیشتر مخاطبان در این سامانه از شیوه پرداخت کیف پول استفاده شده است تا شما بتوانید به راحتی با یک بار شارژ حساب خود ضمن استفاده از تخفیف های ویژه، در دوره های مختلف ثبت نام نمایید.

گام سوم

ثبت نام در دوره آموزشی

شما می توانید درس اول تمامی دوره ها را به صورت رایگان مشاهده نمایید و پس از انتخاب دوره مورد نظر خود روی دکمه ثبت نام دوره کلیک نمایید تا به دانش پژوهان دوره اضافه شوید.

گام چهارم

تکمیل دوره آموزشی

محتوای آموزشی شامل کلاس مجازی ، جزوات آموزشی، جلسات آنلاین پرسش و پاسخ و … می باشد که پس از ثبت نام در دوره تمامی درس های دوره برای شما قابل دسترس خوهد بود.

گام پنجم

شرکت در آزمون پایانی

در آزمون پایان دوره، شما 30 دقیقه فرصت دارید نا به 25 سوال چهارگزینه ای پاسخ بدید. برای قبولی لازمه که بتونید حداقل به 15 سوال درست جواب بدید (حداقل نمره 60) .

گام ششم

دریافت گواهینامه

بعد از قبولی در آزمون، گواهینامه معتبر با مهر تأیید معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد،برای شما صادر خواهد شد.